Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz taktirde her zaman seçenekleriniz olacaktır:

Özel gün ve kutlamalarınızla ilgili tüm organizasyonların a'dan z'ye bütün süreçleriyle gerçekleştirilmesi veya mevcut organizasyon içinde Özel Günler Koçluğu hizmeti veya mevcut organizasyon içinde sadece Sürpriz kısmının yapılması gibi.

Örneğin düğün organizasyonunuz da olduğu gibi, düğün koçumuzla birlikte, her bir detayla ilgilenip, bütün süreçleri planlayabilir ya da istediğiniz üzerine, sadece mevcut organizasyon içinde geline, damada, aile büyüklerine veya misafirlere sürpriz kısmını da yapabiliriz.

Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz noktada, bize mail yada telefonla ulaşmanız yeterli olacaktır. Devamında biz sizle irtibata geçer, yüz yüze görüşeceğimiz günü kararlaştırırız. Görüşmemizde, sürpriz yapacağınız kişiyi detaylı tanımaya çalışır ve nasıl bir sürpriz yapmak istediğinizi öğrenir ve o kişiyi mutlu edeceğine inandığımız en yaratıcı, en farklı alternatifleri sizin için senaryolaştırırız.

Son olarak ortak bir karara varıp, hayallerinizdeki günün dört dörtlük olması için, en ince ayrıntılarına kadar planlar ve teklif şeklinde size sunarız. Siz teklifi onayladıktan sonra, gerisi Sürpriz Perisi'nin sihirli dokunuşlarına kalır.

Sürpriz Perisi Ekibi, sürpriz organizasyonları her bir bireye göre ayrı ayrı şekillendirip, kişilerin kendilerini en rahat, en mutlu ve en özel hissettiği anlar yaratmaya çalışan, kolay kolay bir araya gelemeyecek olan, metin yazarı, grafiker, tiyatrocu, avukat, psikolog, sosyolog, gazeteci, fotoğrafçı ve iletişim danışmanından oluşmaktadır.

Böyle bir ekiple ortaya çıkabilecek işlerdeki zenginliği ve sürprizlerdeki alternatifleri hayal etmek zordur ama yaşayanlar için bu keyif bir başkadır

Organizasyon sürecimiz ve hediyelerimiz kişiye özel olarak şekillendiği için, fiyat teklifi için lütfen bilgi isteyiniz.