• Türkiye'nin İLK SÜRPRİZ ve EVLİLİK TEKLİFİ Organizasyonları yapan firmasıyız.
  • "SÜRPRİZ PERİSİ" kurucumuz Şirin Yücel'in bir hayaliyle başladı. "İnsanları mutlu ederek mutlu olma", bu aynı zamanda hayata bakışımızın, iş anlayışımızın da temelini oluşturdu. Ve "İnsanları mutlu ederek mutlu olma" hayalimizi gerçekleştirme imkanı veren binlerce çiftimize çok teşekkür ederiz.
  • "%100 memnuniyet" hizmet sektöründe her firmanın temel cümlesidir, ancak, SÜRPRİZ PERİSİ olarak bunu "MUTLULUK GÖZYAŞLARI" ile bir adım daha ileriye taşıdık. Ve şuana kadar yaptığımız yüzlerce organizasyon sonunda aldığımız "CANI YÜREKTEN" bir TEŞEKKÜR bizim gülen yüzümüz, en büyük motivasyon kaynağımız oldu.
  • Çünkü biz biliyoruz ki, SEVDİKLERİNİZ sizin için önemli, ama SÜRPRİZ PERİSİ için ÇOK DAHA ÖNEMLİ.. SÜRPRİZ PERİSİ olarak, yaptığımız her organizasyonun, sizin yaptığınız EN MÜKEMMEL organizasyon olacağının ve dost sohbetlerinde, hep hayranlıkla anlatılacağınızın garantisini veriyoruz.
  • Hizmet anlayışımız "ŞEFFAFLIK, DÜRÜSTLÜK ve GÜVENİLİRLİK" üzerine kuruludur. Biz sizi sadece bir müşteri olarak görmüyor, sizle birlikte aynı heyecanı ve telaşı yaşıyor, sizin üzerinizdeki yükü hafifletmek için, sürecin tümü ile ilgili koçluk hizmeti veriyoruz.
  • SÜRPRİZ PERİSİ'nin en büyük farkı, yapılanı, asla bir iş olarak görmüyor, bütünüyle fikrimizi, yüreğimizi, emeğimizi, sizleri mutlu etmek ve organizasyon sonunda "Hayatımızın en güzel gününü yaşattığınız için çok teşekkür ederiz" cümlelerinizi duymak için ortaya koymamızdır. Bir insana "HAYATININ EN GÜZEL GÜNÜNÜ YAŞATMAK", BUNDAN DAHA GÜZEL NE OLABİLİR Kİ?...
  • SÜRPRİZ PERİSİ EKİBİ, oluşabilecek, tüm olumsuzluklara anında çözüm üretebilen ve sürecin kusursuz işlemesini sağlayan tüm bilgi, beceri ve teknik donanıma sahiptir. Ve bilirsiniz ki güvenilir ellerdesinizdir ve hiç bir detayı düşünmek veya kontrol etmek zorunda değilsinizdir.
  • Sürpriz Perisi Ekibi, hayatlarının bir noktasında mutluluk arayışına çıkmış ve yolları sürpriz perisinde kesişmiş, tiyatrocu, makine mühendisi, bilgisayar mühendisi, avukat, sosyolog, psikolog, gıda teknikeri, muhasebeci, kaptan, fotoğrafçı ve kameramanın bir araya gelmesinden oluşmuş muhteşem bir sinerji sonucudur.
  • Sürpriz Perisi Ekip Liderimiz, organizasyon süresince yardımcıları ile birlikte her bir detayla bire bir ilgilenmekte ve sürecin tümüyle ilgili size her türlü desteği vermektedir ve "BULUTLARIN ÜZERİNDE EVİNİZE GİDENE KADAR", size bir Baş Peri gibi eşlik eder.
  • SÜRPRİZ PERİSİ'nin kurucusu Şirin Yücel'in VİZYONU: Her gün daha çok insanı mutlu ederek, hayatlarının en unutulmaz, en muhteşem gününü yaratmak ve yaşatmaktır. Ve en büyük hayalide günün birinde, sürpriz organizatörlüğü yapan bir VAKIF kurup, ücretsiz organizasyonlarla insanların mutluluğuna ufacık katkı sağlamaktır...
  • Farkımız