• Paket İçerikleri Nasıl Oluşmakta?

  Sürpriz perisi olarak, siz son derece yoğun çalışan damat adaylarının bu süreçte hayatlarını kolaylaştırmak ve evlilik teklifi ile ilgili her türlü konuda destek olmak için yola çıktık. Tek bir amacımız var; size hayatınızın en unutulmaz, en muhteşem gününü yaşatmak. Bunun içinde Siz beyefendileri o günün en romantik, en yaratıcısı kişisi olmanızı sağlayacak doğru araçları doğru zamanda kullanmak ve size bayanlarla ilgili bazı tüyolar ve ipuçları vererek yardımcı olmak, o anı sevdiğinizin hafızasından asla silinmeyecek ve unutulmaz kılacak ya da daha çok renklendirecek doğru yönlendirmeleri yapmak ve bunu yaparken de sevdiğinizin kendini prensesler gibi hissedeceği, şaşkınlıktan ve mutluluktan ne yapacağın bilemez hale geleceği bir gün yaşatmak.

  Paketlerimizin sayısı bir hayli fazla olduğu için, kafanızın karışacağına eminiz. O nedenle hangisinin kız arkadaşınız için en uygun olduğuna karar verirken, öncelikle sizi memnun edecek, sizin için güzelmiş dediğiniz bir paket yerine, kendinizi kız arkadaşınız yerine koyarak ve tamamen onun beğeni ve beklentilerini göz önüne olarak karar vermenizdir.

  Mesela yükseklik korkusu varsa helikopter, deniz tutuyorsa yat turu, aşırı lüks ve şatafatı sevmiyorsa Çırağan sarayı doğru adres değildir.

  Ve kız arkadaşınızı gerçekten etkilemek istiyorsanız en doğru olan, normalde kimse için yapmayacağınız ve onunda sizden asla beklemediği, sınırlarınızı zorlayan, hatta gerekirse karizmanızı çizmenizi gerektiren şeyleri yapmaktır. Bunun ne olacağı ise, size, sizin karakterinize yada onun ilişkiniz süresince size alttan alta verdiği gizli mesajlarda gizlidir, şunu severim, bunu hep yapmak isterdim gibi..

  Ve hala karar veremiyorsanız, ilk tanıştığınız günlere gidip, nerde, nasıl, hangi ortamda tanışmış yada ilk çıkma teklifinizi yapmıştınız yada sizin için önemli olan mekan neresidir, o anekdottan yola çıkaraktan size özel, farklı, güzel bir paket hazırlayabiliriz. Ve son olarak kız arkadaşınızın çok yakın bir arkadaş veya kardeşinden tüyo alabilirsiniz, tabi bu kişi sürprizinizi bozmayacak kişi olmalı :)

 • Ne yapacağıma karar verdikten sonraki süreciniz nasıl devam etmektedir?

  O en özel gününüz de sizin için doğru paketi bulduğumuzda size hemen bir süreç maili gönderiyoruz. Mailde detaylı bir şeklide, saat saat, dakika dakika, nerde, ne zaman, ne olacağı, ne yapacağınızla ilgili ve o günkü tüm organizasyon akışını detaylı bir şeklide aktarıyoruz. Kafanızda o günle ilgili hiçbir soru işareti kalmayacak şeklide ayrıntılı bir şeklide yazıyoruz ve vereceğimiz hizmetle ilgili tüm yasal haklarınızı koruma altına alana sözleşmenizle birlikte gönderiyoruz.

 • Mevcut paketleriniz sadece bize mail ile gönderecekleriniz midir?

  Maille dikkatinize sunduğumuz paketlerimiz, örnek paketlerdir. Ve bir evlilik teklifi için o alternatifte ya da mekan da yapılabilecek en uygun fiyatlı paketimizdir. Devamında bütçenize veya hayallerinize göre ekstra eklenebilecek seçeneklerle paket içeriğiniz zenginleştirilebilir. Veya tamamen sizin hayalleriniz doğrultusunda, yine tamamen size özel yeni bir pakette hazırlayabiliriz. Ve bütün bu alternatiflerin dışında ,emin olabilirsiniz ki sizinle yazılı olarakta paylaşamadığımız pek çok paketimizde mevcuttur. Sayıları 70'i geçmektedir.

 • Fiyat Politikanızı neye göre belirliyorsunuz?

  Sürpriz perisi olarak fiyat politikamız, her şeyin gerçek bedeli artı hizmet bedeli eklemekle oluşmaktadır. Örneğin bizim mevcut paketlerimizdeki restoranların 2 kişilik yemek maliyeti normalde ne kadarsa sizden o fiyat talep edilir . Eğer bizden yemeğe ek olarak restoran masasın da size özel bir süsleme yapılmasını tercih ediyorsanız onun için artı olarak sadece hizmet bedeli eklenir.

 • Alternatif olarak sunduğunuz mekanlarda mı sadece organizasyon gerçekleştirebiliyoruz? Bizde size mekan önerebilir miyiz?

  Sürpriz Perisi olarak paket içiriklerinde size sunduğumuz hiçbir restoran ve mekanla bir anlaşmamız olmadığı için, o mekanların sizin ve bizim açımızdan hiçbir bağlayıcılıkları yoktur. Mekanları belirlerken baz aldığımız tek kriter; Teklif anınızı farklılaştırmak için size sunduğumuz alternatifleri, o mekanda en iyi şekilde gerçekleştirmemizi sağlayacak hizmet kalitesi mevcut olup olmadığıdır.

  O nedenle bizden istediğiniz hizmetleri, en mükemmel şekilde gerçekleştirebileceğimiz her mekânda, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

 • Kampanyalı paketleriniz içinde bazı maddeleri çıkarttığımızda fiyatta değişiklik olabilir mi?

  Dönemsel bazı paketlerimizde kampanyalar yapmaktayız ve bu paketlerimizin fiyatları sabittir. İçeriğinde sizin tarafınızdan çıkarılacak maddeler fiyatlarını etkilememektedir.

  Diğer paket içeriklerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz ve içeriğinde herhangi bir çıkarma yaptığınız takdirde her kalemin paket içeriğindeki maliyeti kadar bir fiyat değişikliği olur.

 • Ödeme Koşulları ve Sözleşme nasıl oluyor?

  Sürpriz Perisi olarak son derece esnek ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Öncelikle size paketlerimizde verilen fiyatlar nakit fiyatlarıdır. Fiyatlara KDV dahil değildir.

  Firma olarak, sizle ilk okeyleştiğimizde (paket içeriği ve tarihte henüz netleşmemiş olabilirsiniz) sizin taktir ettiğiniz bir ön ödeme alarak süreci başlatmış oluyoruz. . Ve hemen devamında şirketimizin avukatı aracılığıyla size bir sözleşme hazırlıyoruz. Sözleşmenin içeriğinde vereceğimiz her hizmet kalemini detaylı belirtiyor ve bütün bu kalemleri eksiksiz zamanında en iyi şeklide yerine getireceğimizin garantisini veriyoruz. Ve sizin tüm yasal haklarınızı koruma altına alıyoruz. Sonuçta farkındayız ki, biz sizin için internet üzerinden bulanan bir firmayız ve bu nedenle güvenilir ellerde olduğunuzu hissetmenizi istiyoruz. Devamında organizasyon gününden önce Toplam bakiyenin tamamını kapatmak koşuluyla size istediğiniz miktarlarda istediğiniz zamanlarda ödeme yapabilme kolaylığı sağlıyoruz.

 • Yat Turu ile ilgili paketimiz hakkında sizden gelen sorular..

  Saat:  İstediğiniz Boğaz kıyısındaki limanların birinde ,istediğiniz saatte alınabilirsiniz, yalnız lazer gösterisi için havanın kararması gerekmektedir, diğerleri için günün istediğiniz saatinde yapabiliriz. İster 1 saatlik, isterseniz tüm günlük ,hatta yatta konaklama da dahil olacak şekilde kiralama yapabilirsiniz.

  Kaç kişilik? : 10 kişilik ,50 kişilik veya 100 kişilik yatlarımız mevcuttur. 2 kişilik organizasyonlarımızı 18 kişilik kendi SÜRPRİZPERİSİ1 yatımızda yapmaktayız.

  Yemek:  İster yemekli, ister yemeksiz, ister kahvaltı- öğle veya akşam yemeği şeklide isterseniz kokteyl servisi, isterseniz balık ekmek, isterseniz açık büfe şeklinde alternatiflerimiz mevcuttur.

  Nerden alabilir?: Yatımız 1. Ve 2. Boğaz köprüsü arasında ,sizi ister iskelesi olan bir restoran ya da kafeden, ister sahilde bir bankta otururken veya Kuruçeşme sahilinde yürürken de alabilir. 1 ve 2. Köprü dışında alınmayı tercih ederseniz ekstra fark mevcuttur

  Nasıl bir farklılıkla alabilir?: Ve alırken de yatımız sizi ister sizin şarkınızı çalarak yanaşsın, isterseniz, yatın dört tarafından volkanlar patlatılsın, isterseniz, yatınız sizi üzerinde istediğiniz mesajın yazılı olduğu bir afişle karşılasın, isterseniz, yatın dört bir tarafını uçan balonlarla ya da yatı komple kır çiçekleriyle süsleyerek sizi alalım, nasıl isterseniz

  Süslemesi: Yatınızı istediğiniz konsepte ve renkte süsleyebiliriz.

  Kırmızılı, pembeli, mavili , yeşilli veya beyaz ağırlıklı olabildiği gibi ayrıca, gümüş kristal veya altın varaklı aksesuarlarla çok şık süslemeler yapabiliriz. Ve ayrıca her renge özel servis ve bardak takımı da farklılık gösterip, en ince ayrıntısına kadar kız arkadaşınızın sevdiği tonlarda aksesuar ve mumlarla detay detay işlenir. Renkte bir sınırlamamız yoktur. Kendimize ait Çok zengin , her renkte dekorasyon malzememiz mevcuttur ve hiç biri Tahtakale malzemesi değildir, her biri en şık mağazalardan özenle alınmış, kristal, gümüş kaplamalı lüks aksesuarlardır. O özel geceye ait en özel aksesuarlardır. Bardağından, tabağına, çatal bıçağından peçeteliğine kadar herşey istenilen renkte ve en kaliteli malzemedendir, asla yüzlerce kişiye servis edilmiş hiçbir servis takımı kullanılmamaktadır. Ve her bir masa ,sadece size özel hazırlanmıştır, asla bir benzeri mevcut değildir. Binlerce organizasyon sonunda birbirinin aynı hiçbir masamız mevcut değildir. Ayrıca tercihinize göre isteğiniz renge göre uçan balonlarla, tüllerle, gül yapraklarıyla, kır çiçekleriyle, fenerlerle, mumlarla bütünlük sağlanarak yatımızda süslenmektedir.

  Çekim alternatifleri: Siz aksini istemediğiniz müddetçe amatör olarak fotoğraf veya kamera çekiminiz ekibimiz tarafından memnuniyetle ücretsiz yapılmaktadır. Ama yatta ki çekim koşulları çok elverişli olmadığından ve profesyonel kişiler tarafından çok çok daha kaliteli çekimler yapılabileceği için profesyonel çekim tavsiye ederiz. Profesyonel video kamera çekimi, Profesyonel Fotoğraf çekimi ekstra ücret karşılığı yapılmaktadır. Ve size özel kapaklı DVD kutusunda bütün çekilen görüntüler montajlanarak adresinize kargoyla ücretsiz teslimi yapılmaktadır.

  Yattaki organizasyonlarda ekibinizden kişiler olacak mı? Yatımızda organizasyon süresince 6 kişilik ekibimiz hazırdır ve yatın iç kısmında size görünmeden ve rahatsızlık vermeden bütün süreci takip ederler. Her bir kişinin görevi farklıdır ve alanlarında en iyileridir. Ekibimiz Organizasyon günü sabahtan itibaren sizin için hazırlanmaya başlar, tüm kontrolleri yapar, eksikleri tamamlar, teklif anı için tercih ettiğiniz süreci kontrol eder, herşeyin ok olduğundan emin oluruz, hatta sizle son bir konuşma yaparak, sürecin üstünden geçeriz. Devamında organizasyon saatinden 2 saat önce gelir, yatı ve masanızı ayarlar ve tüm süslemeleri ve servisi hazırlarız. Organizasyon süresince yanınızda ama arka plandan tüm süreci takip ederiz. Yatın arka tarafında olduğumuz için, bizi görmezsiniz ama ihtiyaç duyduğunuz her an hemen yanınızda olur, herhangi bir problem durumunda anında müdahale eder ve çözüm üretiriz. Teklif anını organize eder, sürecin dakika dakika konuştuğumuz gibi en mükemmel şekilde işlemesini sağlarız.